Armina Mevlani ka një thirrje për kryebashkiakun Veliaj: Erion mjaft

Blogerja e njohur Armina Mevlani, i është bashkuar fushatës kundër vrasjes së qenve, që po organizohet kohët e fundit.

1-5

Picture 1 of 2

Bashkimin kundër vrasjes së qenve Armina e ka bërë publik me anë të një postimi në Instagram, ku ka shpërndarë njoftimin për këtë fushatë.

Në postimin e saj në rrjetin social, Armina shkruan: “Erion mjaft”, duke i drejtuar një thirrje kreut të Bashkisë të Tiranës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rruga e dëmtuar, banorët e Daullasit në Fier ngrihen në protestë dhe bllokojnë aksin kryesor

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë sot në një protestë...
Read More