”Arma”, portofoli i Dianës me një sekret

Diana mbante zakonisht portofol saten. Ai ishte gjithmonë në ngjyrën e veshjes dhe në modele të ndryshme.

Diana 1

Picture 1 of 4

Dukej përherë elegante, siç ajo dinte, por brenda shijes për elegancë, përdorte dhe zgjuarsinë. Ai i ka shërbyer jo pak herë edhe si mbulesë. Në disa raste kur tentonte me dekoltenë e fustanit, e vendoste përpara gjoksit për t`u mbuluar. Janë disa foto që i kanë kapur këto momente.

Ta mendosh që duket sikur gjithçka ka ardhur natyrshëm. Mbase edhe fillimisht kështu ka qenë dhe kur ka parë se i shërbente kaq mirë, ka vendosur të mos heqë dorë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çift? Identiteti i tradhtarit, sipas shkencës

Një pyetje që bëhet gjithmonë kur lind një dashuri: Sa do të...
Read More