Arbana Osmani dhe regjisori Grishaj drejt martesës?

 

Prej kohësh u përfol lidhja mes moderators së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit të saj Eduart Grishaj.

Së fundmi në instagrami Arbana ka postuar një palë këpucë dasme, të cilat tërhoqën vëmëndjen e ndjekësve.

Duke u shtuar dyshimet se ç’do ndodhë mes tyre, të gjithë po mendojmë nëse Arbana dhe regjisori Grishaj janë drejt një martese, por ende e pa konfirmuar prej tyre.

 

  

Shkruar Nga
More from Redaksia

Gërdeci/ Ç’tha në Gjykatë Diveroli për Kosta Trebickën e Shkëlzenin

  Efraim Diveroli, president dhe pronar i Kompanisë AEY, i angazhuar në...
Read More