Angelina Jolie dhe Brad Pitt bëhen bashkë në biznes

jolie-pitt-12

Pas divorcit i cili bëri bujë në të gjithë botën, aktorët Angleina Jolie dhe Brad Pitt kanë një të përbashkët. Këtë herë ata janë bashkuar në biznes psi të dy zotërojnë një fermë gjigande në Francë, Chateau Miraval. Kjo fermë së shpejti do të fillojë prodhimin e vajit të ullirit dhe tregtimin e saj në bashkëpunim me pronarët e truallit por sigurisht përfitues do të jenë Jolie dhe Pitt.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çerdhet, kopshtet e shkollat të mbyllura deri në 14 janar

Ashtu siç pritej, rifillimi i mësimit në të gjitha shkollat dhe universitetet...
Read More