Anastasia Kvitko “lë pa frymë” ndjekësit e saj

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikania.

Së fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ema Andrea: Censuroni njëherë telenovelat turke dhe indiane, se po na çmendin femrat dhe fëmijët

Në kulmin e debatit për ndalimin e filmave të prodhuara gjatë kohës...
Read More