Amber Rose lë pa ‘frymë’ me paraqitjen e saj në MTV

Këngëtarja Amber Rose mbrëmë ka qenë pjesëmarrëse në një ceremoni të organizuar nga MTV.

 

Amber Rose 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja u paraqit shumë seksi në të kuqe, që tregonte asetet e saj bombastike.

Amber njihet për stilin e saj të veçantë, me flokë të shkurtë dhe me linjat e trupit shumë të formësuara.

Mbrëmë ajo ka qenë në qendër të vëmendjes derisa parakaloi në tapetin e kuq dhe jo vetëm aty edhe në imazhet e shkrepura gjatë ceremonisë shihen të gjithë me sy të drejtuar tek Amber.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maska me ujë orizi, ideale për fytyrën tuaj

Orizi është përbërësi i mrekullueshëm që është përdorur për 80 vitet e...
Read More