Alketa Vejsiu siç nuk e kemi parë

Këngëtarja, prezantuesja e producentja e njohur Alketa Vejsiu mbetet njëra ndër femrat më të përkushtuara ndaj punës andaj tek ajo nuk mungojnë rezultatet pozitive.

Alketa Vejsiu 2

Picture 2 of 2

Duke u veshur bukur dhe me stil deri në detajin e fundit Alketa tërheq gjithnjë vëmendje.

Madje shumë vajza edhe bazohen në stilin e saj për t’u dukur sa më të veçanta. E për dallim nga veshjet elegante ajo bukur duket edhe me veshje sportive dhe duke ngarë biçikletën. Së fundmi e ka publikuar një foto të tillë në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rama u përgjigjet komentuesve…

Kryeministri Rama ka "debatuar" përmes komenteve në faqen e tij në Facebook...
Read More