Alketa Vejsiu poston foton e vajzës dhe i dedikon fjalë të ndjera: Kaq shumë e desha…

Alketa Vejsiu ka publikuar një foto të së bijës, Nikol, duke i uruar ditën e emrit.

2-1

Picture 1 of 2

Edhe pse sërish është kujdesuar që të mos i zbulojë imazhin, nuk ka mundur t’i mbajë fjalët e zemrës për vajzën e saj.

“Kaq shume e desha keshtu sic eshte…Zoti na ka shperblyer! Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen te bukur! Edhe syte, edhe buzeqeshjen; eshte zemra jone. Happy Saint Nicolas Tartaruga Bella! #buononomastico. Per te gjitha Nicol-at dhe Nicolas-et tuaj, sa me shume dashuri dhe dhurata. Engjejt te kendojne per femijet tuaj dhe Zotin ta kene mbi çatine e shtepise gjithmone”, ka hskruar ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arabia Saudite hap kufirin me Katarin

Arabia Sudite ka thënë se do të hapë kufinjtë me Katarin për...
Read More