Alketa Vejsiu me look të ri

 

Moderatorja e njohur e ekranit Alketa Vejsiu ka vendosur të ndryshojë pamje.

Moderatorja e emisionit më të fundit ‘Në kurthin e Piter Pan’ do të shfaqet krejt ndryshe.

Ajo ka hequr dorë nga flokët e gjata dhe tashmë shfaqet me një prerje më moderne.

Duhet thënë që ky është një ndryshim i guximshëm, pasi Alketa nuk njihet si një nga femrat që i pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Princ Leka uron festat e fundvitit!

  Çifti mbretëror ka uruar festat e fundvitit. Përmes një postimi në...
Read More

More Stories