Aksidentohet për vdekje këmbësorja 80-vjeçare

aksidenti-3-1-420x280

Një grua 80-vjeçare e cila ka qenë duke ecur në rrugën internacionale të Rinasit është aksidentuar nga një automjet dhe ka gjetur vdekjen në spital.

Sipas uniformave blu bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të premte ku automjeti me targa SH 33 92 E që drejtohej nga A.D e ka aksidentuar atë dhe ndonëse është dërguar në spital ajo ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Në vendin e ngjarjes tashmë ndodhen efektivët e policisë rrugore të cilët kanë bërë të mundur prangosjen e drejtuesit të automjetit dhe kanë nisur hetimet për shkaqet e këtij aksidenti.

Shkruar Nga
More from Revista User

Azil me motiv gjakmarrjen? Tashmë e pamundur, ja pse

Arsyeja e azilkërkimit për shkak të gjakëmarrjes, nuk është e justifikueshme për...
Read More