Aksidentohet këngëtarja kosovare

screenshot_131480362185

Një aktore dhe këngëtare e njohur kosovare është përfshirë në një aksident automobilistik.

Siç duket në foton e mëposhtme, automjeti Volkswagen i këngëtares ka goditur në pjesën e pasme një makinë tjetër.

Bëhet fjalë për aktoren Shota Baraliu. Kjo e fundit është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të mirë shëndetësore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fund radhëve të gjata për të marrë një dokument, nis shërbimi e-kioskë në Tiranë

Nga sot, qytetarët e Tiranës dhe të zonave përreth nuk kanë nevojë...
Read More