Aksidenti me vdekje në Vlorë

gjykata-dhe-prokuroria-vlore

Prokuroria e Vlorës ka kërkuar sot arrestimin e të riut që shkaktoi aksidentin fatal tek Uji i Ftohtë dy ditë më parë dhe ku humbi jetën Kristi Panajoti.

Petro Bajo, 21 vjeç, ishte duke drejtuar makinën BMW X6 në momentin kur makina ra në gropat e hapura për ndërtimin e Lungomares.

Po ashtu, ka kërkuar arrest me burg edhe për inxhinjerët e firmës që nuk vendosën sinjalistikën paralajmëruese për punimet që po kryheshin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Obama: E kisha paralajmëruar Putin të hiqte dorë nga ndërhyrjet

Presidenti amerikan në ikje Barack Obama tha të shtunën se e kishte...
Read More