Aksident tek ‘Brryli’, urbani përplas makinën

aksident-brryli

Urbani i linjës së ish-uzinës së autotraktorëve është përplasur me një makinë tek Brryli, pranë Ministrisë së Jashtme.

Nga përplasja nuk ka patur lëndime vetëm dëme materiale.

Incidenti ka shkaktuar shqetësim për udhëtarët e urbanit të cilët janë detyruar të zbresin dhe të presin urbanin tjetër pasi mjetet e përplasura qëndronin në vendngjarje për vlerësimin e dëmeve nga policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lezhë, digjet gjatë natës makina e 36-vjeçares

Burime nga policia Lezhë bëjnë me dije se: Gjatë natës ka marrë...
Read More