Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësorin në mes të qytetit

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:25 në lagjen “Pavarësia”, ndërsa një mjet tip ‘Peugeot’ ka përplasur një këmbësor i cili është dërguar në spital ku paraprakisht mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit, ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit E. K banues në Vlorë.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erdogan: Holandezët janë mbeturina të nazizmit

Acarimi i Erdogan, që ka rritur tensionet diplomatike mes dy vendeve, ka...
Read More