Aksident në Tiranë, urbani aksidenton për vdekje të moshuarën

Një aksident me vdekje ndodhi në orët të mëngjësit pranë “Urës së Institutit” në Kamëz.

Policia njoftoi se rreth orës 08:30, autobuzi i linjës së Kamzës, me drejtues shtetasin B. Ç., ka aksidentuar me vdekje, një shtetase (femër), ende të paidentifikuar, të moshuar.

Mjeti dhe drejtuesi ende ndodhen në vendngjarje.

Po kryhen veprimet nga shërbimet e policisë për të përcaktuar shkaqet.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tur 11-ditor i Trump në Azi, takime në Korenë e Jugut e Japoni

Presidenti i SHBA Donald Trump ka nisur një udhëtim 11-ditor në Azi,...
Read More