Aksident në Fushë- Krujë, vdes një kalimtar

aksident-i-1

Gjatë mëngjesit të së martës, në aksin rrugor Milot – Fushë Krujë, një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit.

32-vjeçari që drejtonte automjetin është shoqëruar në komisariatin e Tiranës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Turqia: Nuk ka dallim mes liberalëve dhe fashistit Wilders

Turqia vlerëson se nuk ka dallime në mes të partisë që qeverisë...
Read More