Aksident me motor në Vlorë, humb jetën 24 vjeçari

auto_aksident-3-1-780x4391477218755

Një 24 vjeçar ka ndërruar jetë në Spitalin e Fierit, ndërsa një ditë më parë i riu që po udhëtonte me një motor u përplas me një mjet tjetër të njëjtë.

I riu me iniciale T.M, përfundoi në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin rajonal të Fierit dhe fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

Ngjarja ndodhi rreth mesditës së djeshme në rrugën kryesore të fshatin Novoselë të Vlorës.

Nga aksidenti mbeti i plagosur edhe një 41 vjeçar, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tronditet sërish Londra, 5 sulme me acid brenda natës

Dy burra në një motoçikletë kanë kryer pesë sulme acide në një...
Read More