Aksident i rëndë në Shkodër, Përplasen dy makina

aksident-automobilistik-makinat2

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të Shkodrës. Siç edhe bëhet e ditur dy mjete janë përplasur me njëri-tjetri rreth orës 11:00 të paradites së sotme.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në vendin e quajtur Kryebushat, ku dy mjete janë përplasur. Nuk dihet nëse ka viktima, por ka disa persona të plagosur që janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aromë përrallore? Ja si ta bëni parfumin të zgjasë për orë të tëra!

Kur vjen puna tek aromat, askush nuk mund t’i rezistojë erës së...
Read More