Aksident i rëndë në Fushë Krujë, përplaset për vdekje një polic

policia-naten
Një aksidnet i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Fushë Krujë. Një polic i burgut ka humbur jetën te mbikalimi.

Mësohet se ka humbur jetën efektivi Vlash Dervishaj, 61 vjeç.

Viktima sapo kishte lënë punën dhe po priste të ikte në banesë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mirror: Këngëtarja shqiptare që ka mënyrën e vet të ekspozimit nëpër ndeja

Këngëtarja shqiptare e muzikës pop, Bleona Qereti, është kujdesur që e gjithë...
Read More