“AccuWeather”: Një valë akulli do përshkojë Evropën më 2 dhe 3 dhjetor

c1b3ebb6-bf1c-462e-aca5-b30a1aad3fde-0
“AccuWeather” ka bërë të ditur se pjesa juglindore e Evropës dhe e Mesdheut sot dhe nesër do të ketë rryma të akullta të ajrit.
Ky mot do të pasohet nga një valë akulli, që do ta përshkojë Evropën me 2 dhe 3 dhjetor, kryesisht në pjesën juglindore, thuher në raportin e “AccuWeather”.
Pas 6 dhjetorit Evropa do të ketë mot më të ngrohët.
Shkruar Nga
More from Revista User

Situatë e rënduar në Kashar, disa biznese të mëdha në rrezik

Në zonën e qafë-Kasharit është përkeqësuar gjendja për shkak të reshjeve të...
Read More