A zëvendësohet Melanie Trump në dalje publike nga sozia e saj?

 

Një tjetër teori konspirative po qarkullon për familjen presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Zonja e Parë, Melanie Trump, dyshohet se po përdor një sozi për daljet në publik.

Përdoruesit e rrjetit social “Twitter” mendojnë se zëvendësuesja është vetë trupoja e saj, për shkak të ngjashmërisë së frikshme.

Kjo ide është përforcuar pas mbërritjes së çiftit presidencial në Florida; Melanie duket 10-12 cm më e shkurtër se zakonisht dhe për herë të parë ajo ecën përpara Trumpit, ndërkohë që ky i fundit e ndjek nga pas.

 

Embedded video

The Hill

@thehill

 

President Trump, First Lady Melania Trump land in West Palm Beach, Florida.

1,823 people are talking about this
 
 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Një person mund të dashurohet tri herë në jetë – dhe çdo herë është shumë e rëndësishme

Përgjatë jetës sonë, ne vazhdojmë të biem në dashuri dhe të ndahemi...
Read More