A ju kujtohet ky djali nga sulmet në Alepo, shihni si është ai sot

A ju kujtohet ky djali nga sulmet në Alepo, shihni si është ai sot

4-0

Picture 1 of 3

Sulmet në Alepo, ishin konsideruar sulmet më të egra, ku përveç militantëve vdiqën e u lënduar shumë civilë.

Ndër të lënduarit ka pasur edhe shumë fëmijë, por fotoja që e theu internetin është ajo e këtij djalit që kishte humbur gjithçka nga sulmi në Alepo.

Emri i tij është Omran Daqneesh dhe ka qenë vetëm pesë vjeçar.

Mediat kishin raportuar që ai ka mbetur jetim dhe tash është strehuar në një familje që po kujdesën për të.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dy tërmete kanë goditur sot gjatë natës në vendin tonë.

Dy tërmete janë regjistruar sot gjatë natës në vendin tonë. Sipas të...
Read More