A është kjo shtëpia më moderne që keni parë?

Ndoshta ju pëlqen që të shfletoni mediat për të parë banesat dhe mënyrën e dekorimit.

Këtë herë mos shkoni më larg.

Kjo vilë është cilësuar si më e bukura në Britani.

Ajo ka gjashtë dhoma gjumi dhe një pishinë ‘infinity’.

Banesa është mjaft moderne dhe e stiluar me shumë shije.

Përveç një kuzhine të madhe dhe hapësirave të bukura, ajo ka edhe një kinema.

Nëse doni ta blini, kushton 3 milionë sterlina 🙂 .

123456789101112
 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

“Kukulla” e Kadaresë, një roman që lexohet me një frymë

  Çfarë sekreti duhet të ketë një shkrimtar i vërtetë, që të...
Read More