Kryesore

A është kjo shtëpia më moderne që keni parë?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:06 - 27/07/18 |
mapo.al

Ndoshta ju pëlqen që të shfletoni mediat për të parë banesat dhe mënyrën e dekorimit.


Këtë herë mos shkoni më larg.


Kjo vilë është cilësuar si më e bukura në Britani.


Ajo ka gjashtë dhoma gjumi dhe një pishinë ‘infinity’.


Banesa është mjaft moderne dhe e stiluar me shumë shije.


Përveç një kuzhine të madhe dhe hapësirave të bukura, ajo ka edhe një kinema.

Nëse doni ta blini, kushton 3 milionë sterlina.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Etiketa: , ,

Pas