A është kjo shqiptarja që vishet më bukur

Moda është stili dhe zakoni i përhapur në një kohë të caktuar. Në kuptimin e saj më të zakonshëm, “moda” përshkruan stilin më të përhapur të veshjes.

6-5

Picture 5 of 5

Shumë lloje të modës janë të përhapura në kultura të ndryshme në një kohë të caktuar. Por e rëndësishme është idea, që kursi i dizajnimit dhe i modës ndryshon shumë më shpejt se sa vetë kultura si e terë.

Dizajnuesit ose stilistët e modës krijojnë dhe prodhojnë shumë artikuj veshjesh.

E një nga vajzat, e cila ka nisur të përfolët shumë për gjërat e bukura që ka sjellë në Tiranë, është edhe bllogerja Fajbola Metko.

Me postimin e fotove të ndryshme dhe stilin e veçantë që ka, ajo ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve në rrjete sociale.

Fabjola vazhdon të shkëlqejë me prezantimet e saj mbresëlënëse, ndërsa ne ju sjellim disa fotografi të saj, ku shfaqet shumë seksi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si të sillemi me rrjetet sociale? A na dëmtojnë?

Vitet e fundit kanë dalë shumë anketa dhe studime lidhur me rrjetet...
Read More