6 nuancat për buzët që duhet t’i provoni

Nëse vendosni të bëni një grim më të thjeshtë dhe të dukeni elegante, ju mund të filloni ta bëni një gjë të tillë duke theksuar më shumë buzët tuaja.

 

6

Picture 6 of 6

 

Më poshtë ju sjellim 6 nuanca të ngjyrave të cilat mund t’i vendosni në buzët tuaj për një dukje të mrekullueshme.

Varësisht nga veshjet që preferoni t’i bëni, këto ideja mund t’ju ndihmojnë që të kombinoni dukjen tuaj dhe të dukeni sa më mirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa në Azerbajxhan, merr dhuratë diçka tradicionale

Në kuadër të turneut të saj, këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua...
Read More