57-vjeçari i jep fund vetes, ka lënë amanet për familjet

policia-e-tiranes-maj-2015_2

Policia e Tiranës bën me dije se një 57- vjeçar ka zgjedhur t’i jap fund jetës për shkaqe ende të paditura.

Viktima është 57- vjeçari me inicialet S. A. Banues në fshatin Pinet, Ndroq.

Policia njofton se janë gjetur në vendin e ngjarjes një armë zjarri tip “TT”, me 1 krëhër me 5 fishekë, një fishek në folenë e fishekut, një gëzhojë model “54”.

57- vjeçari përpara se të vriste veten kishte lënë një letër ku kishte shkruar disa amanete për familjarët.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:20.

SHPËRNDAJE NË :

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja Shqipëria në vitin 1947 (dhe dashuria kroate për shqiptarët)

Një shkollë në Dalmaci të Kroacisë ka vendosur të japë mësime në...
Read More