4 mënyra shumë të thjeshta që të bëni make up-in e duhur për Shën Valentin

Përveç dhuratës për partnerin tuaj, që mendojmë se tashmë e keni gati (nëse jo, duhet të nxitoni se nuk keni shumë kohë), duhet të keni menduar edhe se çfarë do të vishni dhe make up-in që do të realizoni për atë mbrëmje.

Pavarësisht se ndoshta mund të mos keni bërë asnjë plan me partnerin, në mendjen tuaj duhet të jetë gjithnjë një veshje rezervë, pasi me siguri ai ka menduar t’jua bëjë suprizë një darkë romantike, pse jo.

Për këtë arsye ne kemi vendosur që t’ju ndihmojmë se si të zgjidhni make up-in e duhur, e që është shumë i lehtë për ta bërë ju vetë në shtëpi. Nuk është e nevojshme që të lini takim në parukeri dhe mbi të gjitha të shpenzoni para.

1.Të dominojë ngjyra lejla në tonin e syve dhe buzët

2.Smoky eye dhe pak Rose-gold

3. Buzë të kuqe dhe toni i syve bronz

4. Bronz dhe vetëm bronz

Shkruar Nga
More from Revista User

Egërsohet Njesia Speciale e Policisë Rrugore: U heq patentat dhe të huajve, 63 brenda një dite

Nisur nga numri i lartë i aksidenteve, 7% më shumë se një...
Read More